Reprezentant pentru piața românească

Informații

Descrierea postului

Căutăm un reprezentant de vânzări pasionat de afaceri și vânzări care se va concentra pe poziționarea strategică și vânzările produsului nostru inovator – verteco.shop pe piața din România. Acest produs reprezintă un program revoluționar de comparare a prețurilor la cumpărături (Comparison Shopping Services, CSS), care permite clienților noștri să își reducă în mod eficient costurile de publicitate pe Google Shopping cu 20%.

Reprezentantul trebuie să fie capabil să identifice și să caute în mod activ noi oportunități pe piață. Ne așteptăm ca acesta să adopte o abordare proactivă și strategică a diferitelor activități, inclusiv promovarea produsului, comunicarea cu potențialii clienți și obținerea de feedback valoros din partea clienților existenți.

Beneficii oferite

– Fără limită financiară – cota-parte din tranzacțiile finalizate

– Program de lucru flexibil

– Oportunitatea de a lucra cu diferiți clienți și proiecte

– O oportunitate de a vă dezvolta gândirea analitică și strategică

– Formare continuă în sistemele Google, Meta, Heureka, Shoptet, Leadhub

– Oportunitatea de a lucra într-o echipă cu experți din industrie

– Oportunitate de creștere și avansare în carieră

– Lucru complet la distanță

Cerințe

Abilități generale

– alfabetizare financiară și economică
– alfabetizarea informațională
– expresie scrisă cultă
– comunicare (relații cu oamenii)
– analizarea și rezolvarea problemelor
– alfabetizare matematică
– care prezintă
– flexibilitate în gândire (adaptabilitate, flexibilitate, capacitate de improvizație)
– negociere

Limbi

– Română – nativ
– Engleză sau germană sau slovacă sau cehă – comunicativ: B1

Calculatoare:

– Internet – avansat

Ipoteze

– gândire analitică
– comunicativitate
– finalitate
– încredere în sine
– inițiativă

Procesul de selecție

Trimiteți-ne mai multe informații despre dvs. prin formularul de mai jos sau la adresa de e-mailhr@verteco.digital .

Dacă aveți întrebări, nu ezitați să ne contactați la +421 904 555 865.

Contactați

Prin trimiterea formularului, confirmați că vom prelucra datele dumneavoastră personale în conformitate cupolitica de confidențialitate .

Obțineți mai multe informații despre verteco.shop CSS

Sunteți gata să vă maximizați eficiența anunțurilor pentru Cumpărături Google? Nu ratați șansa de a economisi până la 20% din costurile publicitare.

Introduceți adresa de e-mail mai jos pentru a primi informații detaliate despre cum puteți beneficia de soluția noastră unică CSS direct în căsuța dvs. de e-mail.

E-mailul dumneavoastră va fi tratat în conformitate cu politica noastră de confidențialitate.